Godziny pracy świetlicy

      rok szkolny 2017/18

 

 

Dzień tygodnia                           

Czas pracy    

                    Nauczyciel

Poniedziałek

Przywóz: 7.30-7.50

                      K. Olko

7.15-8.00

                     R. Wilk

8.00-8.45

            świetlica oddziałów gimnazjalnych

8.45-9.35

                     R. Wilk

            (w ramach psychologa)

9.45-10.30

                      K. Olko

            (w ramach pedagoga)

11.30-11.45

                       K. Olko

12.30-14.20

                       K. Olko

14.20-15.45

                       I. Połeć

Wtorek

Przywóz: 7.30-7.50

                       K. Olko

7.15-8.00

                       R. Wilk

8.00-8.45

                       I. Połeć

8.50-9.35

                       K. Buchoska

9.50-11.30

                        A. Futa-biblioteka

11.30-15.45

                       R. Wilk

Środa

Przywóz: 7.30-7.50

                       K. Olko

7.15-8.00

                       R. Wilk

8.00-9.00 

                       K. Olko

9.00-10.30

         świetlica oddziałów gimnazjalnych

10.45-11.30

                       I. Połeć

11.30-13.35

                       K. Buchoska

13.30-15.45

                       A. Pawlak

Czwartek

Przywóz: 7.30-7.50                          

                       A. Pawlak

7.15-8.00

                       R. Wilk

8.00-8.25

                       A. Pawlak

8.25-9.50

                       R. Wilk

9.50-10.45

                      R. Wilk

           (w ramach psychologa)

11.30-11.45

                       R. Wilk

11.45-12.30

świetlica oddziałów gimnazjalnych

12.30-15.45     

                      I. Połeć

Piątek

Przywóz: 7.30-7.50

K. Buchoska

7.15-8.00

R. Wilk

(w ramach psychologa)

8.00-8.45

świetlica oddziałów gimnazjalnych

8.45-9.35

K. Buchoska

11.30-15.45

R. Wilk

 



W grudniu odbyły się w świetlicy szkolnej dwa konkursy plastyczne: Portret Mikołaja oraz Moja najpiękniejsza choinka.

        Oto wyniki konkursu Portret Mikołaja: trzy prace nagrodzono za I miejsce - Anna Karpiuk, Nikola Matusiak, Marcelina Josicz.

        Wyniki konkursu Moja najpiękniejsza choinka:

I miejsce - Aneta Jośka, Anna Karpiuk, Magdalena Pasieczna

II miejsce - Zuzanna Pawlak, Marcelina Josicz

III miejsce - Mikołaj Pasieczny.

                                      Gratulujemy zwycięzcom.



kartazgoszeniadzieckawietlica_1.pdf
celeizadaniawietlicy.pdf