Rok szkolny 2016-17
pastojpg
LAUREACI VI PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK W SIOSTRZYTOWIE - 10.01.2017r.

 Kategoria klas I- III

Nagroda dla Michała Maciejewskiego kl.IIIa

wyróżnienie dla zespołu kl.IIa - Julia Palus, Kalina Wilk, Alicja Wójcik

Kategoria klas IV - VI

nagroda dla Natalii Winiarczyk kl.VIb

Uczniów do konkursu przygotowali: p.I.Kołodziejczyk;p.M.Kowalczyk; p. A.Gziut i p .T.Burak

siostrzyjpg

Dnia 15.11.2016r. uczniowie klasy IIIa wraz ze swoją wychowawczynią p.M.Kowalczyk wzięli udział w VII Gminnym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych w Siostrzytowie. W trakcie spektaklu, aktorzy zabrali widzów w magiczną podróż do "Krainy cudowności", w której "wszystko się pomieszało - baśń z filmem, życie z książką", a królewicz wolał czerwonego kapturka zamiast Śpiącej Królewny. Występ spodobał się jurorom tak bardzo, że nasi mali aktorzy zostali laureatem VII edycji tego konkursu.

Prace wyróżnione w konkursie na projekt pocztówki ukazującej Marię Skłodowską – Curie wykonali: Gabriela Więcławek, Aleksandra Pasieczna, Matylda Mieczkowska, Małgorzata Kierys, Iga Świetlicka, Samuela Szemro, Miłosz Tokarski, Miłosz Nowicki, Szymon Palus, Aleksandra Kociubowska.

          Najpiękniejsze modele cząsteczki radu/polonu wykonali: Aleksandra Kowalczyk i Korneliusz Kosz.

                W konkursie wiedzy o życiu i osiągnięciach Marii Skłodowskiej – Curie zwyciężył Miłosz Tokarski, drugie miejsce zajęła Gabriela Więcławek, a trzecie, Jagoda Marzęda i Karolina Okońska.

                Najlepszą prezentację multimedialną o patronce szkoły przygotował Kacper Rusin.

                Autorami prac wyróżnionych w konkursie literackim pod hasłem: „Sukces to nie przypadek.”  są: Amelia Zając, Miłosz Tokarski, Maja Jankowska i Filip Nowicki.


I edycja kreatywnego konkursu "Segregujesz - Zyskujesz!" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Podziękowania otrzymali:

Natalia Kozioł kl.V a

Małgorzata Kierys kl.V a

Mateusz Plewa kl.V a

Iga Świetlicka kl.V b

Samuela Szemro kl.V b