VII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK w Szkole Podstawowej w Siostrzytowie

Natalia Winiarczyk kl. VIIb - NAGRODA

Zespół "WESOŁE NUTKI" uczniowie kl. IVc  - WYRÓŻNIENIE

( Kalina Jankowska, Karina Weremko, Kornelia Kubacka, Wiktoria Denis, Amelia Kwiatek, Jakub Szafranek, Kacper Kamiński)

Uczniów do konkursu przygotowali p. A. Gziut i p. T. Burak

Konkurs na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy

      W konkursie na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy w kategorii klasy IV – VII i klasy gimnazjalne, nasze uczennice zajęły czołowe miejsca:

I miejsce Wiktoria Sawicka kl. II c

III miejsce Karolina Klimek klasa V b

Wyróżnienie Jagoda Marzęda kl. VI a

      Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Trawnikach. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 3 grudnia 2017 r. podczas Koncertu Charytatywnego i Kiermaszu Bożonarodzeniowego w GOK w Trawnikach. Laureatkom gratulujemy!!!
 Uczniów przygotowała p. M. Dejnek


XV Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem " bohaterska walka o wolność w polskiej twórczości poetyckiej"  odbył się w Szkole Podstawowej im. JP II w Dorohuczy.
Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:
Jakub Wójcik kl. IVc - II miejsce
Iga Haranicz kl. Va - III miejsce
                                       GRATULUJEMY
Uczniów do konkursu przygotowały: p. Jolanta Kądzielewska i p. Marta Psujek


W XVI powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem „Nasi skrzydlaci przyjaciele” organizowanym przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Świdniku uczeń klasy 6 a – Leszek Dubielewski otrzymał Wyróżnienie.



W ogólnopolskim konkursie „Promujemy Olimpiadę” organizowanym przez Fundację Hotele Polskie Dzieciom uczniowie klas 6 a i 6 b Zespołu Placówek Oświatowych w Trawnikach zajęli III miejsce.

Zadaniem konkursowym było narysowanie plakatu promującego polskich sportowców jadących na zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2018 r.


W konkursie fotograficznym „Jesień idzie przez park” organizowanym przez Zespół Szkół w Piaskach czołowe miejsca zajęły uczennice oddziałów gimnazjalnych naszej placówki:

I miejsce – Natalia Psujek za pracę pt. „Kolorowy parasol”

III miejsce – Wiktoria Wiśniewska za pracę pt. „Budząca się jesień”

W dniu 22 listopada 2017 r. Laureatki uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu konkursu, otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Składamy podziękowania mamie naszej uczennicy pani Lidii Wiśniewskiej za sprawowaną opiekę podczas wyjazdu do Piask.

       Natalia Psujek                                                                      Wiktoria Wiśniewska       


„Nasza patronka”

W szkolnym konkursie plastycznym „Nasza patronka” zorganizowanym z okazji obchodów Święta Szkoły, w 150 rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej – Curie, nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Kategoria: szkoła podstawowa (klasy IV – VII)

I nagroda – Karolina Okońska kl. VII b

II nagroda – Sławomir Łokiński kl. VII a

III nagroda – Marlena Hanc kl. IV b

Wyróżnienia:

Miłosz Tokarski kl. VI b

Samuela Szemro kl. VI b

Jagoda Marzęda kl. VI a

Karolina Klimek kl. V b

Amelia Wilk kl. IV c

Kategoria: gimnazjum (klasy II – III)

I nagroda – Roksana Wrona kl. II b

II nagroda – Maryla Szubartowska kl. II a

III nagroda – Amelia Szeremowicz kl. III a

Wyróżnienia:

Liwia Sawicka kl. II c

Marcel Dejnek kl. II a

Maciej Rudnik kl. II a

Jury oceniało technikę i zastosowane środki wyrazu plastycznego, oryginalność ujęcia tematu oraz estetykę i samodzielność wykonania.


Paulina Wójcik klasa II c gimnazjum i Michał Wdowicz klasa III c gimnazjum zakwalifikowali się do II etapu konkursu kuratoryjnego z geografii, II etap odbędzie się 6 grudnia 2017 r.